_MG_2572
SPOTKANIA OTWARTE
 
W każdy piątkowy i sobotni wieczór organizujemy spotkania otwarte, na które można przyjść w pojedynkę lub grupą do 15 osób.
W ofercie mamy wejścia na 1 godzinę, 2 godziny, a w soboty również 3 godzinne spotkanie saunowo – grillowe z daniem
z grilla i lokalnym piwem.
Sowie Gniazdo, a szczególnie sauna, to strefa nieskrępowanego relaksu. Dzięki swojemu położeniu – u podnóża gór oraz nad brzegiem jeziora – zapewnia nie tylko wspaniałe widoki, ale również możliwość morsowania.
 
 
 
 
SOWIE GNIAZDO(8)

PRYWATNY WYNAJEM

Saunę w Sowim Gnieździe możesz wynająć na prywatny seans.

Dzięki temu będziesz się cieszyć nieskrępowanym relaksem z dala od zgiełku miasta w wybranym przez Ciebie gronie osób. Ponadto, dzięki temu, że na miejscu znajduje się nasze zaplecze gastronomiczne, na życzenie przygotujemy dla Ciebie biesiadę grillową, która odbędzie się w ogrzewanej wiacie. Dostępne są różne opcje menu, lokalne piwo, gorące napoje oraz wiele innych propozycji. Zapewniamy także nagłośnienie (podłączenie Bluetooth).

ZAREZERWUJ SAUNĘ

_MG_2594
_MG_4200-2

Sauna plenerowa opalana drewnem

Całoroczna wiata grillowa

Sauna w Sowim Gnieździe jest sauną plenerową, do której wejście następuje bezpośrednio z przestrzeni otwartej. Składa się ona z dwóch części – strefy relaksu oraz kabiny grzewczej. Sauna jest opalana drewnem. Tradycyjny piec nawiązuje do historii saunowania oraz nadaje zabiegowi niespotykanej atmosfery.

Tuż przy saunie znajduje się zamykana i ogrzewana wiata grillowa. To idealne miejsce do całorocznej organizacji imprez zamkniętych oraz biesiad grillowych – również połączonych z saunowaniem. Dzięki zapleczu gastronomicznemu w Sowim Gnieździe można organizować również imprezy z daniami z grilla oraz napojami alkoholowymi.

SANITARIATY

Na terenie obiektu znajdują się nowoczesne sanitariaty z toaletami, prysznicami i przebieralnią. Dla pełnego komfortu użytkowania mają one podział na strefę damską oraz męską. W sanitariatach można schłodzić się po odbyciu kąpieli saunowej.

PARKING

Do Sowiego Gniazda dojedziesz także samochodem. Na miejscu znajduje się wygodny, brukowany parking.


Sowie Gniazdo

Jezioro Bielawskie
Pole Kempingowe
ul. Wysoka 1
58-260 Bielawa
 

 

Marta +48 793 793 818
Jacek +48 793 651 257

rezerwacje@soviasauna.pl